Все про фарбу і застосування

Склад:

Водна дисперсія  сополімерів, латексу з натуральним мармуровим наповнювачем, стабілізуючими добавками, мінеральними пігментами, не містить леткі органічні речовини.

Призначення:

Для високоякісного декоративно-захисного фарбування поверхонь з високим експлуатаційним навантаженням і підвищеною вологістю, де потрібна висока стійкість до миття. Вологостійка, витримує до 5000 циклів миття неабразивними миючими побутовими засобами.

Easy Paint VS Chalk Paint:

Easy Paint бренду BARVALAND відрізняється від  «мелової» фарби тим, що вона вологостійка, не змивається водою навіть без фінішного покриття, на вигляд вона абсолютно матова, дуже приємна на дотик, оксамитова і менш структурна, ніж «мелова».

Застосування:

Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати. Нерозбавлену фарбу рівномірним шаром нанести валиком або щіткою в 2-3 шари. Для поверхонь, які не були раніше пофарбовані, з високою поглинаючою здатністю, перший шар необхідно розбавити 10% -15% водою, або спочатку нанести грунт. Наступний шар наносити через годину при температурі (20±2) ° С.

Застереження:

 Уникати попадання в очі, зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в сухому і прохолодному місці при температурі не нижче 0 ° С

Гарантійний термін зберігання: 12 місяців.

Витрати фарби:

В залежності від поверхні 8-10 м2/л, (80-100 мл/м2) в один шар.

Для того, щоб визначити який об’єм фарби, лаку, грунту Вам знадобиться, необхідно розрахунки розділити на етапи:

1.    Визначити довжину та ширину кожної поверхні (розміри перевести в метри), що планується фарбувати, далі ширину помножити на довжину, записати.

2.    Скласти всі площини, що були визначені у п.1

3.    Помножити отриману суму в п.2 на 0,1 (тому що на 1м2 потрібно 100 мл. фарби це 0,1 л.). Так ми отримаємо витрати фарби у літрах на всі площини для фарбування.

4.    Отриману суму в п.3 треба помножити на кількість шарів. Кількість шарів залежить від типу та стану поверхні. Поверхню що попередньо не оброблена захисним шаром треба покрити грунтом. Витрати матеріалів:

 • Фарба – 2шари;
 • Лак – 1 шар;
 • Грунт – 1 шар.

Для чого захисний шар?

Краска вологостійка, це означає що її можна змочувати водою, протирати миючими засобами, вона не змиється. Але, оскільки фарба має оксамитову трохи пористу структуру, вона поглинає вологу, тобто, якщо торкнутись вологими руками – залишиться пляма, яка згодом зникне після висихання, але, якщо торкнутись жирними руками, тоді  пляму буде важко вивести. Тому для поверхонь, які будуть активно експлуатуватись необхідний захисний шар.

Для чого створювати фарбу, яка потребує захисного шару?

З нашою фарбою ви зможете робити дива та втілювати всі Ваші творчі задумки: фарбувати градієнтом, створювати ледь помітні переходи між тонами відтінків, застосовувати ефекти фактурності, акварельну техніку фарбування, створювати потертості та затемнення для додавання виробам ефекту старовини. Всього цього не можливо було б здійснити, якщо б фарба була вже з фінішною захисною плівкою. Тож застосовуйте улюблені техніки, а по закінченню захистіть свій шедевр фінішним покриттям, який Вам до вподоби.

Який буває захисний шар?

Лак на водній основі:

 • матовий лак – утворює ледь помітну матову плівку, змінює на півтона колір фарби, виконує водовідштовхуючу функцію, захищає від плям жиру, забруднень, механічних ушкоджень;
 • глянцевий лак – утворює  глянцеву плівку, змінює на півтона колір фарби, родить колір більш яскравим, виконує водовідштовхуючу  функцію, захищає від плям жиру, забруднень, механічних ушкоджень.

Віск на водній основі:

 • віск – має кремову текстуру, утворює шовковисто-матову плівку, змінює на півтона колір фарби, виконує водовідштовхуючу  функцію, захищає від плям жиру, забруднень, механічних ушкоджень, має наступні кольори:
  • прозорий «кремовий пудінг»;
  • коричневий «темна кава»;
  • чорний «блиск антрациту».

Використовується для створення ефекту старовини, спочатку  необхідно нанести прозорий шар на водній основі, лак або віск, просушити,  потім нанести тонуючий віск та не чекаючи висихання ледь витерти, залишаючи тонуючий віск у заглибленнях текстури.

Віск на масляній основі

Має густу кремову текстуру, утворює ледь помітну матову плівку, змінює на тон колір фарби, виконує водовідштовхуючу  функцію, захищає від плям жиру, забруднень. 

Найчастіше такий віск використовується для нанесення зонально в тих місцях, де має бути створений ефект потертостей, або облущеної фарби,  краска з місць, оброблених цим воском легше знімається шпателем або наждачним папером. Також віск використовується як фінішне покриття. 

Що можна красити фарбою без захисного шару:

Стіни, стелі, вироби, що будуть висіти на стіні, наприклад, рама картини чи дзеркала, або картина, створена власноруч Вами нашими фарбами ☺

Які вироби необхідно покривати захисним шаром після нанесення фарби BARVALAND : 

 • лаком: кухонний стіл, двері, фасади кухні, стільці, прикроватні тумбочки, перефарбовану плитку на фартуку кухні, плитку на полу, перефарбований паркет, ламінат.
 • воском на масляній основі: двері, стільці, прикроватні тумбочки.

Підготовка основи:

Поверхню очистити від пилу, бруду, жиру, крейди, вапна, вимити,  протерти спиртовим розчином, просушити. Якщо поверхня глянцева – зашліфувати наждачним папером зернистіcтю 240. Для отримання більш міцного покриття, зменшення витрат фарби та забезпечення рівномірного водопоглинання основи, поверхню перед фарбуванням обробити адгезійним грунтом.

Старі меблі краще спочатку протестувати на викрасі 30×30 см, частіше всього старі меблі покриті морилкою, а потім лаком. Після несення фарби морилка може проступити через фарбу, тому в такому випадку замість адгезійного грунту нанесіть блокуючий грунт.

Що можна красити фарбою?

Краска створена для фарбування будь-чого що є в домі. Фарбою можна покрасити стіни, стелі, предмети інтер’єру, комоди, шкафи, тумби, ліжко, стол, стільці, двері, фасади кухні, плитку фартуку на кухні, плитку на підлозі, паркет, ламінат.

Для яких поверхонь може бути використана фарба?

Фарба створена для фарбування дерев’яних, бетонних, цегляних, цементних і цементно-вапняних оштукатурених поверхонь, а також гіпсокартона, скла, склошпалер, шпалер під фарбування, ДСП, ДВП, фарба також може бути використана для фарбування пластмаси, керамічної плитки, попередньо покритої адгезійним грунтом.